Connect with us
GoDrama

Β Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος

25/11/2018
(8η αγωνιστική)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2 0
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 5 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 4
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17 0 18-4 5-2-0 9-1 3-1-0 9-3 2-1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 16 0 23-10 5-1-1 6-2 2-1-0 17-8 3-0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 16 0 17-5 5-1-1 14-4 4-0-1 3-1 1-1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 15 0 15-13 5-0-2 8-3 3-0-0 7-10 2-0-2
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 12 0 15-10 3-3-1 11-6 2-2-0 4-4 1-1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 12 0 14-13 4-0-3 11-7 3-0-1 3-6 1-0-2
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 7 0 16-21 2-1-5 12-9 2-0-2 4-12 0-1-3
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β 7 0 10-19 2-1-4 7-11 1-0-2 3-8 1-1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 6 0 16-23 2-0-5 9-16 0-0-4 7-7 2-0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 0 12-21 1-0-6 1-8 0-0-2 11-13 1-0-4
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 0 5-22 0-1-6 1-5 0-1-2 4-17 0-0-4
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 5 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 2 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 3 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 1
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β 4 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 4 1
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 4
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 3
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 4 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 3 1
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 3 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 0
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β 0 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 2 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 4
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 1
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2 3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 4 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 4 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 3 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β 2 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β 2 3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 2
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 0 2
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2 0
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 5 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 4

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

Πηγή: Ε.Π.Σ. Δράμας

Βρείτε μας στο Facebook

Είμαστε στο Facebook και εδώ

ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ4 εβδομάδες πριν

Ο Ζεκερίδης στο 2ο Γύρο με 41 ψήφους διαφορά

ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ4 εβδομάδες πριν

Θρίλερ στους Δήμους Δράμας και Δοξάτου

ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ4 εβδομάδες πριν

Ποιοι εκλέγονται στο Δήμο Δράμας – Όλοι οι σταυροί

Εκλογές 20194 εβδομάδες πριν

Αποτελέσματα 1ου γύρου Δημοτικών Εκλογών

ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ4 εβδομάδες πριν

Ο Αθανασιάδης με 50,66% Δήμαρχος Προσοτσάνης

ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ4 εβδομάδες πριν

Η Πόλη & Ζωή στο δεύτερο γύρο με διαφορά 29 ψήφους

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ4 εβδομάδες πριν

Ψήφοι Περιφερειακών Συμβούλων στη Δράμα (Τελικά)

Εκλογές 20194 εβδομάδες πριν

ΣυΡιζΑ Δράμας: Όχι Μέτιο, όχι Μαμσάκο

ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ4 εβδομάδες πριν

Δήμος Δράμας: Όλοι κερδισμένοι και όλοι χαμένοι!

ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ4 εβδομάδες πριν

Τελικά αποτελέσματα στο Δήμο Παρανεστίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ4 εβδομάδες πριν

Οι νέοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της Δράμας

ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ4 εβδομάδες πριν

Ποιοι εκλέγονται στο Δήμο Δοξάτου

Βουλευτικές2 εβδομάδες πριν

Υποψήφιοι βουλευτές της Ν.Δ. στη Δράμα

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ4 εβδομάδες πριν

Πως ψηφίσαμε στη Δράμα για τις Περιφερειακές εκλογές

Εκλογές 20194 εβδομάδες πριν

Πως ψηφίσαμε στις Ευρωεκλογές στο νομό Δράμας

Βουλευτικές17 ώρες πριν

Ντόρα Τουφεκτσή: Στην Ελλάδα του αύριο κανείς δεν μένει πίσω

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ17 ώρες πριν

Βώλακας: ΠΡΟΛΕΓΟΜΕΝΑ του ΑΡΡΑΒΩΝΑ – ΓΑΜΟΥ (Μέρος 1ο)

ΑΘΛΗΤΙΚΑ17 ώρες πριν

2η θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων

Βουλευτικές3 ημέρες πριν

Η περιχαράκωση των Βουλευτών μας…

Βουλευτικές3 ημέρες πριν

Ερμείδης Π., Κόγιου Ε. και Προκοβας Α. οι υποψήφιοι της ΛΑ.Ε.

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 ημέρες πριν

Στη Δράμα η Αγία Ζώνη της Υπεραγίας Θεοτόκου

ΑΘΛΗΤΙΚΑ4 ημέρες πριν

Σε Βελιγράδι και Έδεσσα πέντε τμήματα ανάπτυξης του Bianco Monte Δράμα 1986

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 ημέρες πριν

Μήνυμα Διευθυντή Δ.Δ.Ε. Δράμας για το τέλος των Πανελλαδικών των ΕΠΑ.Λ.

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ5 ημέρες πριν

Παίρνουν τα δημοτολόγια από το Ιστορικό και Μαρτυρικό Δοξάτο

Βουλευτικές5 ημέρες πριν

Δήλωση Μιχάλη Τάσσου για τα ψηφοδέλτια της ΝΔ και εκλογών 7ης Ιουλίου

Βουλευτικές5 ημέρες πριν

Τογγιαλίδης Νικόλαος: Θα διεκδικήσω το μέλλον που μας έκλεψαν

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ5 ημέρες πριν

Εγγραφές στην ΕΠΑΣ μαθητείας του ΟΑΕΔ Δράμας

Βουλευτικές5 ημέρες πριν

Άμοιροι Ευθυνών;

Βουλευτικές5 ημέρες πριν

ΜέΡΑ25: Σ. Βρασκίδης, Α. Μανιαδάκη και Ν. Τογγιαλίδης οι υποψήφιοι

ΑΘΛΗΤΙΚΑ6 ημέρες πριν

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Χειροσφαίρισης στην Προσοτσάνη

Book transfer in Greece 300*250