ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Κατάθεση του συνδυασμού “Περιφερειακή Σύνθεση”

Δημοσιεύθηκε

στις

Ο πλήρης συνδυασμός της αυτοδιοικητικής και ανεξάρτητης παράταξης «ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ» κατατέθηκε σήμερα στο Πρωτοδικείο Ροδόπης!

 

Ένας συνδυασμός με ανθρώπους καταξιωμένους, με φρέσκιες ιδέες και προτάσεις, με όρεξη και σθένος για δουλειά.

Ένας συνδυασμός που δημιουργήθηκε από πολίτες για τους πολίτες, για να αλλάξουμε την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης. Για να στοχεύσουμε ψηλότερα, να αυξήσουμε τους ρυθμούς, να θέσουμε χρονοδιαγράμματα για όλα εκείνα τα έργα που χρειάζεται ο τόπος μας.

Καλούμε τους πολίτες της Π.Α.Μ.Θ να μας εμπιστευτούν και στις 26 του Μάη να δώσουν ισχυρό μήνυμα αλλαγής και ελπίδας.

Όλοι μαζί, για να αλλάξουμε τον τόπο μας!

Όλοι οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:

Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Έβρου

  • Βάβιας Ι. Σταύρος
  • Βουλγαρίδης Νίκος
  • Γκαϊδατζή Αναστασία
  • Γκογκάκης Αθανάσιος
  • Γκουλιάμα – Μανδαλίδου Αλεξάνδρα
  • Δελημίτη Αγγελική
  • Εξακουστός Α. Κωνσταντίνος
  • Ζητάκης Παναγιώτης
  • Ιωαννίδου Νικόλ Ιουστίνη
  • Καβαρατζής Ι. Σταύρος
  • Kουρτής Χρήστος
  • Μοσχοφίδου Νόρα
  • Ουζουνίδης Φώτιος
  • Παράσχου Αθηνά
  • Σιαρναφέρης Γιώργος
  • Σκαρλακίδου Φωτεινή

Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Ροδόπης

  • Γιουξέλ Εσάτ
  • Εμρέ Μουσταφά
  • Ευκαρπίδης Νικόλαος
  • Ιμάμογλου Τζιχάν
  • Καζάκου Βρούζου Φελίνα
  • Καρά Λεμάν
  • Μπαχαρίδης Νικόλαος
  • Μωραϊτης Ν. Ιωάννης
  • Πεχλεβάνη Σταυρούλα
  • Ραγκούσης Μιχάλης
  • Ταπατζάς Μανώλης
  • Χατζή Μεμέτ Ριτβάν

Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Ξάνθης

  • Αμοιρίδης Μιχάλης
  • Αμούτσκα Ιμπραχήμ
  • Βουρβουκέλης Οδυσσέας
  • Δισλιάν – Αμμάρι Βαλεντίνα
  • Ιωαννίδου Πηνελόπη
  • Καδρή Σούζαν
  • Μωραΐτης Στέλιος
  • Παυλακάκη Βασιλική
  • Σερκάν Χατίπ
  • Σιαμπάν Χουσεΐνογλου
  • Τριανταφυλλίδης Δημήτρης
  • Χατζηγκενέ Ιρφάν
  • Χατζόπουλος Νικόλαος
  • Χρυσοχόου Σουλτάνα (Τάνια)

Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Θάσου

  • Μανιταράς Θεόδωρος
  • Πολυμέρου Μαρία

Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

  • Γάκης Χρήστος
  • Ιωαννίδου Κατερίνα
  • Ιωαννίδης Χρόνης
  • Ιωσηφίδης Ν. Αλέξανδρος
  • Καχέλου Ευαγγελία (Λίλη)
  • Κλειτσιώτης Δημήτριος
  • Κυριάκου Αθανάσιος
  • Λυχούνας Μιχάλης
  • Μαρκόπουλος Θεόδωρος
  • Μηλιάδης Ιωάννης
  • Ντωνέ Ειρήνη
  • Ξακοπούλου Καλλιόπη
  • Παπαδοπούλου Στέλλα
  • Σταματιάδου Σ. Αθηνά
  • Χατζηχρήστος Παναγιώτης
  • Χρυσουλίδου Ελισσάβετ

Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Δράμας

  • Γαλοπούλου Αναστασία
  • Γκόντιας Χρήστος
  • Κουτεκίδου Μεταμόρφη (Φούλα)
  • Μωυσιάδης Αριστείδης
  • Ξενίδου Μαρία
  • Παπαδόπουλος Στέλιος
  • Πατακάκης Αργύρης
  • Σερέτη – Παταβού Αικατερίνη
  • Συμεωνίδου Μάρθα
  • Τσαύλος Νικόλαος
  • Χατζηκυριακίδης Αναστάσιος

Το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

top 30 ημερών

Copyright © 2001 - 2021 | GoGrama.Gr - Η Πύλη μας

Exit mobile version