ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Κοινοτικοί Σύμβουλοι με την Πόλη & Ζωή

Δημοσιεύθηκε

στις

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Αβραμίδου Αθηνά Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  2. Αλεξανδρίδης Δημήτρης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  3. Γάκης Ανέστης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  4. Γεωργιάδου Πηνελόπη Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  5. Διαμαντίδης Παναγιώτης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  6. Ελευθεριάδου Χριστίνα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  7. Κάργας Γιώργος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  8. Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  9. Καρολίδης Αλέξανδρος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  10. Καραγκιόζη Σοφία Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  11. Καλαϊτζίδης Γιώργος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  12. Καλλιονίδης Στυλιανός Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  13. Κατρανίδης Δημήτρης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  14. Κεχαγιά Χριστίνα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  15. Κιοσσές Χρήστος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  16. Κυριαζίδης Δημήτρης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  17. Κωφίδου Κυριακή Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  18. Μαντζαλάρδας Βαγγέλης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  19. Μαραπίδου Μαργαρίτα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  20. Μάτσα – Δανδανά Γεωργία Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  21. Μελισσινός Στέλιος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  22. Μαυρομελιδης Σάββας Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  23. Μαργαριτόπουλος Δημήτρης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  24. Μιχαηλίδου Σοφία Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  25. Μουρμούρης Όθων Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  26. Μλεκάνης Μιχαήλ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  27. Μυστακίδης Γιάννης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  28. Μωυσιάδης Τάσος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  29. Νικολαΐδης Φώτης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  30. Παντελιδάκη Δήμητρα Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  31. Παντελίδης Παύλος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  32. Παπαδοπούλου-Γιουρετζικλή Κατερίνα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  33. Παντούδης Γιάννης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  34. Πεταλούδης Στέφανος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  35. Πάντσιου Βέττα Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  36. Σκουλίδης Αντώνης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  37. Σταυρόπουλος Σταύρος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  38. Συμεωνίδου – Λενικάκη Γιώτα Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  39. Σιδερά Χρύσα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  40. Σολάκης Γιάννης Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  41. Σαλωνίδου Ιωάννα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  42. Τερζή Άννα Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  43. Τζιρίτης Χρήστος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  44. Φωτιάδου Κυριακή Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος
  45. Χατζηδημητρίου-Σιδηροπούλου Βάσω Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
  46. Χρηστίδης Χρήστος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
  47. Χαρίσκου Νικόλαος Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Δημοτική Ενότητα Σιδηρονέρου

  1. Γρηγοριαδης Παναγιώτης Γιώτης Υποψήφιος Δημοτικής Ενότητας Σιδηρονέρου
  2. Καλατσίδου Παρθένα Νόπη Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Σιδηρονέρου

Τοπική Κοινότητα Δράμας

  1. Αθανασιάδου Εύη Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
    • [dvmember id=”4392″ gridstyle=”full” offset=”20″ itemwidth=”450″ side=”right” rounded=””]
  2. Γεωργιάδου Ελισάβετ Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  3. Γρηγοριάδης Νίκος Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  4. Γρηγορίου Χαρίκλεια Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  5. Θεοδωρίδης Μιχαήλ Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Δράμας
  6. Κουτσουρη Τζιγγιζη Γλυκερια Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  7. Μάνιος Διονύσης Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  8. Μπορμπότσης Νίκος Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  9. Νικολαϊδου Ελένη Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  10. Παυλίδης Χαράλαμπος Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας
  11. Σούδης Δημήτρης Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δράμας

Τοπικό Συμβούλο Χωριστής

  1. Κωφού Χάρης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Χωριστής

Το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

top 30 ημερών

Exit mobile version