Connect with us

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Χάντμπολ: Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Α1 ανδρών και γυναικών

Δημοσιεύθηκε

στις

Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων του χάντμπολ για τη σεζόν 2020-21, που μετά από πολλά χρόνια το μεν των ανδρών θα πραγματοποιηθεί σε δύο ομίλους και το δε των γυναικών σε τρεις.

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Handball Premier όπου μετέχει και η ομάδα της πόλης μας Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte:

19.09.2020 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 14.11.2020

Φαίακας Κέρκυρας – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Φίλιππος Βέροιας – Πυλαία

ΠΑΟΚ – Αερωπός Έδεσσας

26.09.2020 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 21.11.2020

Ζαφειράκης Νάουσας – Φαίακας Κέρκυρας

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Φίλιππος Βέροιας

Πυλαία – ΠΑΟΚ

03.10.2020 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 28.11.2020

Φίλιππος Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας

ΠΑΟΚ – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Αερωπός Έδεσσας – Πυλαία

07.10.2020 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 05.12.2020

Ζαφειράκης Νάουσας – ΠΑΟΚ

Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Αερωπός Έδεσσας

10.10.2020 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.12.2020

Αερωπός Έδεσσας – Ζαφειράκης Νάουσας

ΠΑΟΚ – Φαίακας Κέρκυρας

Πυλαία – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

17.10.2020 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.12.2020

Ζαφειράκης Νάουσας – Πυλαία

Φαίακας Κέρκυρας – Αερωπός Έδεσσας

Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ

24.10.2020 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 30.12.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Ζαφειράκης Νάουσας

Πυλαία – Φαίακας Κέρκυρας

Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας

1ος όμιλος

19.09.2020 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 14.11.2020

  1. Α.Σ.Ε. Δούκα-Διομήδης Άργους
  2. Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
  3. Α.Ε.Κ.-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

26.09.2020 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 21.11.2020

  1. Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Σ.Ε. Δούκα
  2. Διομήδης Άργους-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
  3. Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Ε.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 28.11.2020

  1. Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
  2. Α.Ε.Κ.-Διομήδης Άργους
  3. Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

07.10.2020 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 05.12.2020

  1. Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Κ.
  2. Α.Σ.Ε. Δούκα-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
  3. Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

10.10.2020 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.12.2020

  1. Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
  2. Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. Δούκα
  3. Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Διομήδης Άργους

17.10.2020 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.12.2020

  1. Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
  2. Α.Σ.Ε. Δούκα-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
  3. Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Α.Ε.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 30.12.2020

  1. Διομήδης Άργους-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
  2. Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Σ.Ε. Δούκα
  3. Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

To πρόγραμμα της Α1 Γυναικών:

2ος όμιλος όπου μετέχει η ομάδα του Α.Ο. Προσοτσάνης

10.10.2020 1η Αγωνιστική – 4η Αγωνιστική 31.10.2020

Α.Ο. Προσοτσάνης – Πυλαία

Πανόραμα – ΠΑΟΚ

17.10.2020 2η Αγωνιστική – 5η Αγωνιστική 14.11.2020

Πανόραμα – Α.Ο. Προσοτσάνης

ΠΑΟΚ – Πυλαία

24.10.2020 3η Αγωνιστική – 6η Αγωνιστική 12.12.2020

Πυλαία – Πανόραμα

Α.Ο. Προσοτσάνης – ΠΑΟΚ

1ος όμιλος

10.10.2020 1η Αγωνιστική – 4η Αγωνιστική 31.10.2020

  1. Α.Σ.Β. Αθηναϊκός-Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
  2. Γ.Α.Σ. Καματερού-Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

17.10.2020 2η Αγωνιστική – 5η Αγωνιστική 14.11.2020

  1. Γ.Α.Σ. Καματερού-Α.Σ.Β. Αθηναϊκός
  2. Ο.Φ. Ν. Ιωνίας-Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού

24.10.2020 3η Αγωνιστική – 6η Αγωνιστική 12.12.2020

  1. Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού-Γ.Α.Σ. Καματερού
  2. Α.Σ.Β. Αθηναϊκός-Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

3ος όμιλος

10.10.2020 1η Αγωνιστική – 4η Αγωνιστική 31.10.2020

  1. Αναγέννηση Άρτας-Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
  2. Βέροια 2017-Εθνικός Κοζάνης

17.10.2020 2η Αγωνιστική – 5η Αγωνιστική 14.11.2020

  1. Βέροια 2017-Αναγέννηση Άρτας
  2. Εθνικός Κοζάνης-Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

24.10.2020 3η Αγωνιστική – 6η Αγωνιστική 12.12.2020

  1. Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών-Βέροια 2017
  2. Αναγέννηση Άρτας-Εθνικός Κοζάνης

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Τεσσάρα και στον Πανθρακικό ο Πανδράμ! Από το κακό στο χειρότερο η Δόξα, ήττα με 3-0

Δημοσιεύθηκε

στις

Από

Με εμβόλιμη δράση στον 1ο όμιλο συνεχίστηκε η δράση στη Γ’ Εθνική, καθώς διεξήχθη σήμερα η 4η αγωνιστική.

Συνέχισε με νίκες και τεσσάρα ο Πανδραμαϊκός, στο φινάλε έχασε και πέναλτι, “σόκαρε” τον Πανθρακικό, τον οποίο υποχρέωσε την πρώτη του ήττα και μάλιστα με το ευρύ 4-1. Ο Πανδράμ έχει 3 νίκες σε 3 αγώνες και σε όλες σκόραρε 4 φορές, έχοντας την καλύτερη επίθεση με 12 γκολ.

O Πανδραμαϊκός προηγήθηκε 1-0 με γκολ από τα αποδυτήρια, στο 2’ με τον Κουκόλη.

Συνέχισε δυνατά και στο 7′ ο Παυλίδης έκανε το 2-0.

Προς το τέλος του 1ου ημιχρόνου και στις αρχές του δευτέρου αντέδρασε ο Πανθρακικός και μείωσε σε 2-1 στο 68’ με τον Σπανάρα.

Άμεση απάντηση του Πανδράμ που αύξησε το σκορ σε 3-1 με πέναλτι στο 73′ του Αχαλινόπουλου.

Ο Παυλίδης λίγο πριν τη λήξη έκανε το 4-1.

Σταύρος Ποιμενίδης Στο 91’ σε ανατροπή του Μπερούκα ο Πανδραμαϊκός κέρδισε πέναλτι που εκτέλεσε ο ίδιος παίκτης αλλά ήταν άτυχος καθώς “ξεγέλασε” τον αντίπαλο τερματοφύλακα αλλά η μπάλα κατέληξε στο κάθετο δοκάρι.”

Για μια ακόμη αγωνιστική η Δόξα μας έδειξε ότι “μάλλον” δεν είναι γι αυτή την κατηγορία… Έχασε με 3-0 στο Παραλίμνιο από τον τοπικό Απόλλωνα.

Με το καλημέρα στο παιχνίδι ο Γκέκας μετά από σέντρα του Παπαδόπουλου με κεφαλιά έκανε το 1-0, σε εκτέλεση κόρνερ του Γεωργιάδη στο 50΄ με κεφαλιά και πάλι ο Γκέκας έκανε το 2-0 και στο 57΄ο Τζαπέγια με πλάσε μέσα από την περιοχή μετά από πάσα του Γκέκα έκανε το 3-0.

Απόλλων Παραλιμνίου (Νίκος Καραμπετάκης): Νομικός, Τσομαχασβίλι (80′ Γάκης), Κουτζαβασίλης, Κωνσταντινίδης, Γκούμας, Γεωργιάδης (80′ Σερβές), Καραμπατάκης, Γκέκας (62′ Λιάρας), Πέτρου, Παπαδόπουλος, Τζαμπέγια (69′ Καρατλίδης).

Δόξα Δράμας (Κυριάκος Κετσιεμενίδης): Κάραδαης, Θεοδοσιάδης, Ιορδανίδης Αρ. (46′ Παπαδόπουλος), Φραγκούλης, Μκρτσιάν, Παπαϊωάννου (71′ Τζελίδης), Πιτσόλης, Περσίδης (46′ Κόντος), Ντόσης, Μπλιός, Πιρές (77′ Χατζηδημητρίου).

Με 3-0 επιβλήθηκε και η Καβάλα του Νέστου στη Χρυσούπολη.

Ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας επικράτησε 2-1 εκτός έδρας του Μ. Αλέξανδρου Ορφανίου και ο Θερμαϊκός νίκησε 1-0 τον Ορφέα στην Ξάνθη. Ο Καμπανιακός πήρε τη νίκη με 1-0 απέναντι στον Βύρωνα στην Καβάλα.

Το παιχνίδι στην Αλεξανδρούπολη άργησε να ξεκινήσει μισή ώρα, επειδή καθυστέρησε να φτάσει στο γήπεδο ο γιατρός του αγώνα. Το παιχνίδι με τον Αγροτικό Αστέρα έληξε ισόπαλο 2-2, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν με δύο γκολ στο φινάλε.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας 3-0
Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας 2-2
Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός 4-1
Ρεπό: Άρης Αβάτου

Γ’ Εθνική – 1ος Όμιλος

Θέση Ομάδα Α Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Β
1 Καμπανιακός 4 3 1 0 8 2 6 10
2 Πανδραμαϊκός 3 3 0 0 12 2 10 9
3 Πανθρακικός 4 3 0 1 10 5 5 9
4 Θερμαϊκός Θέρμης 4 2 2 0 4 2 2 8
5 Καβάλα 3 2 1 0 7 1 6 7
6 Απόλλων Παραλιμνίου 4 2 1 1 8 5 3 7
7 Ορφέας Ξάνθης 4 2 0 2 5 4 1 6
8 Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3 2 0 1 3 2 1 6
9 Αγροτικός Αστέρας 4 1 2 1 5 4 1 5
10 Δόξα Δράμας 4 1 1 2 2 5 3 4
11 Βύρων Καβάλας 4 1 1 2 5 7 -2 4
12 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 2 6 -4 3
13 Αλεξανδρούπολη 4 0 1 3 2 10 -8 1
14 Νέστος Χρυσούπολης 4 0 0 4 2 10 -8 0
15 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 4 0 0 4 2 12 -10 0

Με ντέρμπυ συνεχίζει, την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου, ο Πανδραμαϊκός αγωνίζεται στη Θέρμη με τον τοπικό Θερμαϊκό, ενώ η Δόξα έχει το ρεπό της και ελπίζουμε στην ανασύνταξη της ομάδας.

5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
4/12/2215:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – : – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
4/12/2215:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – : – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
4/12/2215:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – : – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
4/12/2215:00 ΕΝΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – : – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
4/12/2215:00 ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ – : – ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
4/12/2215:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – : – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
4/12/2215:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – : – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.

Διαβάστε όλο το άρθρο

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Πανδραμαϊκός – Πανθρακικός και Παραλίμνιο – Δόξα την Τετάρτη 30/11 στις 15:00

Δημοσιεύθηκε

στις

Από

Εμβόλιμη αγωνιστική την Τετάρτη 30 Νοεμβρίου στις 15:00 στην Γ’ Εθνική με το ντέρμπι Πανδραμαϊκός – Πανθρακικός (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ) να κυριαρχεί στην αγωνιστική. Η Δόξα θα “δοκιμαστεί” στο Παραλήμνιο στον 2ο, από μια σειρά τεσσάρων συνεχόμενων αγώνων εκτός έδρας.

Μετά από τρεις αγωνιστικές στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής στον 1ο όμιλο, ο Πανθρακικός έχει το απόλυτο με τρεις νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια. Απόλυτο έχει και ο Πανδραμαϊκός, αλλά έχει δώσει δύο αγώνες, καθώς είχε και ένα ρεπό. Η Αλεξανδρούπολη είναι η ομάδα που δεν έχει σκοράρει ακόμα.

Το πρόγραμμα Γ Εθνική – 1ος Όμιλος, Τετάρτη 30 Νοεμβρίου στις 15:00

  1. Αλεξανδρούπολη – Αγροτικός Αστέρας
  2. Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας
  3. Βύρων Καβάλας – Καμπανιακός
  4. Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
  5. Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
  6. Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός
  7. Πανδραμαϊκός – Πανθρακικός

Γ’ Εθνική – 1ος Όμιλος

Θέση Ομάδα Α Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Β
1 Πανθρακικός 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Καμπανιακός 3 2 1 0 7 2 5 7
3 Πανδραμαϊκός 2 2 0 0 8 1 7 6
4 Ορφέας Ξάνθης 3 2 0 1 5 3 2 6
5 Θερμαϊκός Θέρμης 3 1 2 0 3 2 1 5
6 Καβάλα 2 1 1 0 4 1 3 4
7 Αγροτικός Αστέρας 3 1 1 1 3 2 1 4
8 Απόλλων Παραλιμνίου 3 1 1 1 5 5 0 4
9 Δόξα Δράμας 3 1 1 1 2 2 0 4
10 Βύρων Καβάλας 3 1 1 1 5 6 -1 4
11 Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2 1 0 1 2 2 0 3
12 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 2 6 -4 3
13 Νέστος Χρυσούπολης 3 0 0 3 2 7 -5 0
14 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 3 0 0 3 2 11 -9 0
15 Αλεξανδρούπολη 3 0 0 3 0 8 -8 -3

Τα προηγούμενα αποτελέσματα

 

Γ’ Εθνική – 1ος Όμιλος 2022-23

 

1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
13/11/2215:00 ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ 3 : 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
13/11/2215:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
13/11/2215:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13/11/2215:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 3 : 0 ΕΝΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/11/2215:00 ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ 2 : 3 ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
13/11/2215:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
13/11/2215:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
20/11/2215:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 4 : 0 ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
20/11/2215:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ
20/11/2215:00 ΕΝΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
20/11/2215:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
20/11/2215:00 ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ 1 : 3 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
20/11/2215:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
20/11/2215:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 4 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο.
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
26/11/2215:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 : 1 ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
26/11/2215:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
26/11/2215:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
26/11/2215:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
26/11/2215:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 3 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
26/11/2215:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 4 : 0 ΕΝΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
26/11/2215:00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ο. 4 : 0 ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Διαβάστε όλο το άρθρο

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Τεσσάρα ο Πανδραμ το Ορφάνι. Έχασε από τον ουραγό Άρη Αβάτου η Δόξα!

Δημοσιεύθηκε

στις

Από

Ασταμάτητος είναι ο Πανδραμαϊκός επιβλήθηκε 4-0 του Μ. Αλέξανδρου Ορφανίου αλλά και ο Πανθρακικός, καθώς επικράτησε 3-0 του Ορφέα Ξάνθης, έχοντας το απόλυτο των νικών. Ο Αγροτικός Αστέρας νίκησε 2-0 τον Απόλλωνα Παραλιμνίου. Ο ουραγός Άρης Αβάτου επικράτησε 1-0 της Δόξας, ενώ ο Καμπανιακός διέλυσε με 4-0 την Αλεξανδρούπολη FC. Θερμαϊκός Θέρμης και Βύρων Καβάλας έμειναν στο 1-1, ενώ ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας νίκησε 2-1 τον Νέστο Χρυσούπολης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας 1-0
Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη 4-0
Θερμαϊκός-Βύρων Καβάλας 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης 3-0
Πανδραμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 4-0
Ρεπό: Καβάλα

Διαβάστε όλο το άρθρο

Αναζήτηση στην Google

Advertisement
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 εβδομάδες πριν

Δράμα: Αστυνομικοί εντόπισαν σε ποιμνιοστάσιο σχεδόν δύο κιλά κάνναβης

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ6 ημέρες πριν

Καλλινικίδης: Δεν υπάρχει ηθικό ζήτημα – έχει κόμπλεξ, εμπάθεια και ζήλεια

Εκλογές 20231 εβδομάδα πριν

Αποκάλυψη του Γ. Παπαδόπουλου για την Ονειρούπολη Δράμας και τον Λ. Καλλινικίδη

Εκπαιδευτικά4 εβδομάδες πριν

Αποτελέσματα εκλογών αιρετών εκπροσώπων στα Υπηρεσιακά Συμβούλια

Εκλογές 20233 εβδομάδες πριν

Project για τη Δράμα: Παρουσίαση υποψηφίων δημοτικών συμβούλων Δράμας 2023

Εκπαιδευτικά2 εβδομάδες πριν

Συμμετοχή του 1ου ΕΠΑΛ Δράμας στο πρόγραμμα Erasmus+/Δράση ΚΑ227 Creative Vibs

Εκπαιδευτικά4 εβδομάδες πριν

1o βραβείο το Γυμνάσιο Κυργίων στον πανελλήνιο διαγωνισμό «Οδική Ασφάλεια: Κοινή Ευθύνη»

Εκλογές 20234 εβδομάδες πριν

Συνέντευξη Νίκου Αβραμίδη, υπ. Δημ. Σύμβουλος με το Project για τη Δράμα

ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ1 εβδομάδα πριν

Tο διαφημιστικό σποτ της «Ονειρούπολης» 2022

Εκλογές 20232 εβδομάδες πριν

Ενώνουμε τη Δράμα: Υποψήφιος ο Χρήστος Χαρίσκος

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 εβδομάδες πριν

Ευρωπαϊκή Ημέρα Οινοτουρισμού στο Château Nico Lazaridi την Κυριακή 13 Νοεμβρίου

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 ημέρες πριν

Εκδήλωση 2ου Γυμνασίου Δράμας για την “Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία”

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 εβδομάδες πριν

Δράμα: Στη δημοσιότητα τα στοιχεία 73χρονου που συνελήφθη για γενετήσιες πράξεις σε ανήλικους

Εκλογές 20232 εβδομάδες πριν

Επανεκκίνηση για τη Δράμα: 3 νέοι υποψήφιοι

Εκλογές 20232 ημέρες πριν

Επανεκκίνηση για τη Δράμα: Η ομάδα μας μεγαλώνει και δυναμώνει!

Εκλογές 20232 ώρες πριν

Χρήστος Παπαθεοδώρου: Θα είμαι υποψήφιος στις Περιφερειακές Εκλογές του 2023

ΑΘΛΗΤΙΚΑ3 ώρες πριν

Τεσσάρα και στον Πανθρακικό ο Πανδράμ! Από το κακό στο χειρότερο η Δόξα, ήττα με 3-0

ΑΘΛΗΤΙΚΑ1 ημέρα πριν

Πανδραμαϊκός – Πανθρακικός και Παραλίμνιο – Δόξα την Τετάρτη 30/11 στις 15:00

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ1 ημέρα πριν

Η 19η Ονειρούπολη ετοιμάζεται και υπόσχεται εκπλήξεις!

Εκλογές 20232 ημέρες πριν

Επανεκκίνηση για τη Δράμα: Η ομάδα μας μεγαλώνει και δυναμώνει!

ΑΘΛΗΤΙΚΑ4 ημέρες πριν

Τεσσάρα ο Πανδραμ το Ορφάνι. Έχασε από τον ουραγό Άρη Αβάτου η Δόξα!

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 ημέρες πριν

Εκδήλωση 2ου Γυμνασίου Δράμας για την “Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία”

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ5 ημέρες πριν

Κειμήλια από εκκλησίες οικισμών του Ευξείνου Πόντου, στο Εκκλησιαστικό Μουσείο της Ι.Μ. Δράμας

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ5 ημέρες πριν

Πρόγραμμα Εορτασμού της Ημέρας Εθνικής Αντίστασης

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ5 ημέρες πριν

Ενημερωτική εκδήλωση για τον Γλωσσικό σεξισμό και την Ενδοοικογενειακή βία

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ6 ημέρες πριν

Καλλινικίδης: Δεν υπάρχει ηθικό ζήτημα – έχει κόμπλεξ, εμπάθεια και ζήλεια

Εκλογές 20231 εβδομάδα πριν

Αποκάλυψη του Γ. Παπαδόπουλου για την Ονειρούπολη Δράμας και τον Λ. Καλλινικίδη

ΑΘΛΗΤΙΚΑ1 εβδομάδα πριν

Όλοι οι αγώνες του Μουντιάλ στον ελεύθερο ΑΝΤ1

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ1 εβδομάδα πριν

Δράμα: «Τσίμπησαν» μεθυσμένο οδηγό και χωρίς δίπλωμα

Εκλογές 20231 εβδομάδα πριν

Πόλη-Ζωή: Υποψήφιοι σε Αμπελάκια, Αρκαδικός, Νέα Αμισός, Νέα Σεβάστεια

Βρείτε μας στο Facebook

Είμαστε στο Facebook και εδώ

Διαφημίσεις

top 30 ημερών