ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Κοινοτικοί Σύμβουλοι με το Project

Δημοσιεύθηκε

στις

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ – ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

  1. Αβραμίδης Νικόλαος 
    • [dvmember id=”4386″ gridstyle=”full” offset=”20″ itemwidth=”450″ side=”right” rounded=””]
  2. Αγγέλου Σταυράκης Πασχάλης
  3. Πασχάλης  Ακριβού Μαρία
  4. Ανθόπουλος Βασίλης Έμπορος
  5. Αποστολίδης Κυριάκος, Δικηγόρος Δράμας
  6. Αράπογλου Βαγγέλης Τεχνολόγος Γεωπόνος
    • [dvmember id=”4393″ gridstyle=”full” offset=”20″ itemwidth=”450″ side=”right” rounded=””]
  7. Βαμβακίδου Μαρία, Απόφοιτος Αγγλικής Φιλολογίας
  8. Βασιλειάδου Θεοδοσία, Πολιτικός Μηχανικός ΔΠΘ
  9. Γεωργιάδης Γερβάσης  Προϊστάμενος ΕΦΚΑ Δράμας
  10. Γεωργιάδης Νικόλαος Δ/ντης Π.Ε. Καβάλας ε.τ.
  11. Γεωργιάδου Ελένη Δημοσιογράφος
  12. Γεωργιάδου Χριστιάνα Γεωπόνος Δημόσιος Υπάλληλος στην Π.Ε. Δράμας
  13. Γκλαβοπούλου Νικολέτα
  14. Δερμεντζόγλου Γιάννης, Τραπεζικός Υπάλληλος
  15. Δημητριάδης Σάββας Ιδιωτικός υπάλληλος – Κτηνοτρόφος
  16. Ευκαρπίδης Γεώργιος Προϊστάμενος Πωλήσεων – Ασφαλιστής
  17. Ζουλούμογλου Ειρήνη
  18. Ηλιάδης Νίκος Συνταξιούχος Νοσηλευτής
  19. Θεοδωράκη Μαρία Μηχανικός Πληροφοριακών Επικοινωνιακών Συστημάτων
  20. Θεοδωρίδης Ραδής, Γυμναστής – Καθηγητής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  21. Ιωαννίδης Δημήτρης Φυσικός/Ραδιοηλεκτρολόγος Ιδιωτικός Υπάλληλος
  22. Ιωαννίδου Πολυξένη / Πόλυ Άνεργη
  23. Καλλιονίδου Βίκυ, Ιδιωτικός Υπάλληλος Ακτινολογικού Κέντρου
  24. Καλφόπουλος Βαγγέλης Φιλόλογος πρώην Δημοτικός σύμβουλος
  25. Καμπουρίδης Βασίλειος Στρατιωτικός
  26. Κασάπη Βίκυ Δικηγόρος Δράμας
  27. Κατρανίτσα Θεοδώρα  Ιδιοκτήτρια Κέντρου Ξένων Γλωσσών
  28. Κεραμιτσόπουλος Κλήμης, Ιδιοκτήτης Φροντιστηρίου Ξένων Γλωσσών
  29. Κιόρτεβε Παρθένα, Ιατρός-Νεφρολόγος Γενικού Νοσοκομείου Δράμας
  30. Κουρσακλής Σταύρος, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Απόφοιτος Ανθρωπογεωγραφίας Πανεπιστημίου Αιγαίου Μsc
    • [dvmember id=”4598″ gridstyle=”full” offset=”20″ itemwidth=”450″ side=”right” rounded=””]
  31. Κουτσούκη Αναστασία (Νταίζη) Νοσηλεύτρια
  32. Κρουσόβαλη Μαρία Μαία
  33. Κυριακάκης Μανώλης, Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕ, Ιδιοκτήτης Πρακτορείου ΟΠΑΠ
  34. Μουχτάρης Γιώργος Ιδιωτικός Υπάλληλος
  35. Μπαντζελάτζε Δημήτριος Ελεύθερος Επαγγελματίας
  36. Μπουγάς Θεόδωρος Ιατρός Καρδιολόγος
  37. Παπαδημητρίου Χάιδω Ψυχολόγος – Ψυχοθεραπεύτρια
  38. Παπαδόπουλος Αχιλλέας  Καρδιολόγος – Αγ. Ειρήνη
  39. Σαλπιστής Γιώργος, Μαθηματικός-Καθηγητής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  40. Σαρηπαυλίδης Θεόδωρος Λογιστής / Ασφαλιστής
  41. Σένδρος Γιώργος, Μαθηματικός-Καθηγητής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  42. Συνώλας Σωτήρης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  43. Τζιγκόζης Γιώργος Συνταξιούχος Ηλεκτροσυγκολλητής
  44. Τουρλιανίδου Ευδοξία  Δασκάλα Ειδικής Αγωγής
  45. Τσιπλάκης Ιωάννης Συνταξιούχος Πυροσβέστης / Πρώην ποδοσφαιριστής
  46. Χατζηνάκου Ευρυδίκη Επιχειρηματίας
  47. Χρυσοχοϊδης Λευτέρης, Δημόσιος Υπάλληλος


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
Δημοτική Ενότητα
ΣΙΔΗΡΟΝΕΡΟΥ

  1. Καραγιαννίδης Μάκης, Δασολόγος
  2. Τοκατλίδου Μαντώ, Γυμνάστρια-Καθηγήτρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

  1. Αθηνάκη Κατερίνα Άνεργη
  2. Αποστολίδης Γιάννης Ηλεκτρολόγος – Ηλεκτρονικός Μηχανικός
  3. Βασιλειάδου Όλγα
  4. Βέργος Γιώργος Πολιτικός Μηχανικός
  5. Καϊκής Πασχάλης  Μηχανολόγος Μηχανικός Τ.Ε. PGCert
  6. Καραπαναγιωτίδης Χαράλαμπος  Πυροσβέστης
  7. Κοέν Αλβέρτος Πολιτικός Μηχανικός
  8. Μαριάδου Βικτώρια
  9. Φεΐμογλου Σαραντούλα
  10. Φωτιάδου Παρθένα Έμπορος
  11. Χριστοφορίδης Χρόνης Ιδιωτικός Υπάλληλος

Το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

top 30 ημερών

Exit mobile version