Connect with us

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Δήμος Δράμας: Τελικοί Σταυροί υποψηφίων Δημοτικών και Τοπικών Συμβούλων

Δημοσιεύθηκε

στις

ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΡΑΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

1)ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 810

2)ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 800

3)ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 792

4)ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 721

5)ΡΕΜΟΝΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 703

6)ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΚΑΡΙΟΥ 641

7)ΓΚΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 631

8)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 618

9)ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 583

10)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 460

11)ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 447

12)ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ 443

13)ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 442

14)ΑΛΑΠΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 404

15)ΠΥΡΓΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 400

16)ΓΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΗΝΟΑ 384

17)ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 384

18)ΚΡΑΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 377

19)ΔΕΒΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 374

20)ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 372

21)ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 368

22)ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 340

23)ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ 335

24)ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 317

25)ΣΑΧΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 312

26)ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ 299

27)ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 289

28)ΓΙΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 284

29)ΓΙΑΒΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ 267

30)ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 265

31)ΜΠΙΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 262

32)ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 261

33)ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 260

34)ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ (ΑΝΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 250

35)ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 246

36)ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 246

37)ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 239

38)ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 238

39)ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 238

40)ΠΡΕΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 237

41)ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 235

42)ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 234

43)ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 229

44)ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 226

45)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΜΠΟΤΣΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 225

46)ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 224

47)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 223

48)ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΙΩΑΝΝΗ 221

49)ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΑΒΒΑ 219

50)ΤΣΕΛΕΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ 218

51)ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 215

52)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 203

53)ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 203

54)ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 200

55)ΑΜΠΕΣΛΙΔΟΥ – ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 190

56)ΚΑΡΑΠΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 189

57)ΠΗΓΑΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 189

58)ΓΚΟΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 187

59)ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 185

60)ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 185

61)ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 178

62)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 176

63)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 161

64)ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156

65)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 153

66)ΚΛΕΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 153

67)ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 152

68)ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 147

69)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 145

70)ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 143

71)ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ -ΤΖΙΒΑΝΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 133

72)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 129

73)ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 121

74)ΜΑΡΓΙΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121

75)ΓΙΑΝΝΕΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106

76)ΣΑΡΠΟΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 106

77)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100

78)ΚΕΣΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 100

79)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 91

80)ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 89

81)ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 88

82)ΚΑΨΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 88

83)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 83

84)ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 69

85)ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ 68

Εκλογική Περιφέρεια Σιδηρονέρου

86)ΓΚΑΡΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 226

87)ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 96

Λιβαδερού

1)ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

2)ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27

Μακρυπλαγίου

3)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΣΤΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25

4)ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

Σιδηρονέρου

5)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 56

6)ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 42

Σκαλωτής

7)ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

8)ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΕΥΚΛΕΙΔΗ 0

Δημοτική Κοινότητα Δράμας

1)ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 420

2)ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 364

3)ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 358

4)ΚΡΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 322

5)ΡΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 275

6)ΠΕΤΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 246

7)ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241

8)ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 230

9)ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 204

10)ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202

11)ΓΕΡΑΚΗ – ΣΑΡΑΛΙΩΤΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 194

12)ΤΑΣΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 192

13)ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 174

14)ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 169

15)ΜΑΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156

16)ΛΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 153

17)ΠΕΡΓΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 149

18)ΚΑΡΙΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 144

19)ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 137

20)ΣΑΛΩΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132

21)ΠΡΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 125

22)ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 119

23)ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 111

24)ΖΗΜΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 107

25)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 97

26)ΒΕΤΣΕΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 67

27)ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 50

28)ΓΚΟΥΡΡΑ ΓΙΟΥΓΚΕΡΤΑ του ΤΟΜΟΡ 28

Ξηροποτάμου

29)ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 232

30)ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 149

31)ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 135

32)ΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 116

33)ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 78

34)ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 72

35)ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 67

36)ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 45

37)ΟΥΖΟΥΝΗΛΙΑ ΠΑΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 22

Χωριστής

38)ΚΩΦΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59

39)ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44

40)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42

41)ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16

42)ΓΚΟΥΛΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 14

43)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ της ΕΛΕΝΗΣ 5

44)ΣΑΛΑΧΑΤ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΜΩΧΑΜΕΤ 5

45)ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 4

46)ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3

Καλλιφύτου

47)ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 186

48)ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΔΑΜ 84

49)ΑΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 44

50)ΚΑΡΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40

51)ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27

52)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27

53)ΜΠΑΡΤΣΙΤΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΠΕΣΛΑΝ 22

54)ΞΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΟΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 6

Καλού Αγρού

55)ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68

56)ΚΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64

57)ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 59

58)ΚΕΜΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58

59)ΜΠΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45

60)ΕΦΕΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ της ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ 34

61)ΜΠΟΔΟΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 14

Κουδουνίων

62)ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 73

63)ΣΤΟΪΜΕΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 51

64)ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41

65)ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28

66)ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20

67)ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ (ΣΑΒΒΙΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19

68)ΚΑΡΑΠΑΚΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

Μαυροβάτου

69)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 56

70)ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΑΒΡΑΑΜ 48

71)ΠΛΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48

72)ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26

73)ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ 25

74)ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 21

75)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 18

76)ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 4

Μικροχωρίου

77)ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62

78)ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56

79)ΤΑΦΑ ΓΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 46

80)ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35

81)ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ 18

82)ΚΟΝΟΝΕΝΚΟ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ 14

83)ΤΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 6

84)ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

Μοναστηρακίου

85)ΚΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ 78

86)ΟΛΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 61

87)ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 55

88)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48

89)ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40

90)ΡΟΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 32

91)ΚΟΥΣΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 27

92)ΜΗΤΡΟΥΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17

Μυλοποτάμου

93)ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΓΕΝΗ (ΔΙΟΓΕΝΗ) 172

94)ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 133

95)ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ 36

96)ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34

97)ΞΗΡΟΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 27

98)ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

99)ΣΟΥΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 23

100)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8

Νικοτσάρας

101)ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48

102)ΜΠΕΖΥΡΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

103)ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 14

ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΖΩΗ

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

1)ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 803

2)ΜΛΕΚΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 755

3)ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 655

4)ΣΙΔΕΡΑ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΓΑΘΟΥ 642

5)ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 620

6)ΤΖΙΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 565

7)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 517

8)ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 497

9)ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΠΑΜΠΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 479

10)ΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 460

11)ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 433

12)ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 413

13)ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 407

14)ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΛΕΝΙΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 382

15)ΓΑΜΒΡΕΛΗ-ΜΕΤΑΞΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 326

16)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 325

17)ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 318

18)ΚΙΟΣΣΕ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 314

19)ΚΑΛΥΒΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 302

20)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 291

21)ΚΕΧΑΓΙΑ-ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 283

22)ΖΙΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 259

23)ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 258

24)ΒΑΓΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ 255

25)ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 249

26)ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΩΖΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 242

27)ΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 238

28)ΕΤΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ 235

29)ΣΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 233

30)ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 226

31)ΚΟΤΣΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 222

32)ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 203

33)ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 201

34)ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΟΘΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 200

35)ΜΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 195

36)ΚΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 194

37)ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 193

38)ΑΡΣΕΝΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΑΚΩΒΟΥ 188

39)ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΑΝΙΗΛ 180

40)ΜΑΤΣΑ-ΔΑΝΔΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 180

41)ΚΟΥΣΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 172

42)ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170

43)ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 163

44)ΝΤΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 162

45)ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 158

46)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 154

47)ΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ (ΔΕΡΜΙ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ 152

48)ΓΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΖΑΧΑΡΙΑ 149

49)ΑΡΓΥΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 140

50)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 135

51)ΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 135

52)ΛΟΥΚΑΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 129

53)ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 124

54)ΤΣΙΒΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΟΡΔΑΝΗ 124

55)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 115

56)ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 115

57)ΓΑΒΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 113

58)ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106

59)ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 104

60)ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100

61)ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ 97

62)ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ (ΣΑΜ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 95

63)ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93

64)ΔΑΣΚΑΛΟΥ-ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 92

65)ΔΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 89

66)ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 88

67)ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86

68)ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86

69)ΜΑΡΓΙΟΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83

70)ΤΑΣΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79

71)ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78

72)ΚΥΣΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 69

73)ΤΖΙΓΓΙΖΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68

74)ΤΟΥΤΟΥΕΑΝΟΥ ΙΟΝΕΛΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΟΑΝ 57

75)ΚΕΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55

76)ΑΡΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 53

77)ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52

78)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 49

79)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 49

80)ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49

81)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 46

82)ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΣΑΒΒΑ 45

83)ΣΟΦΙΚΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

84)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28

85)ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24

Εκλογική Περιφέρεια Σιδηρονέρου

86)ΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 292

87)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168

88)ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδερού

1)ΞΥΓΙΝΤΖΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

2)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13

Μακρυπλαγίου

3)ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

Σιδηρονέρου

4)ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74

5)ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΡΥΤΙΜΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ 56

6)ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ 6

Σκαλωτής

7)ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20

8)ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 4

Δημοτική Κοινότητα Δράμας

1)ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 344

2)ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 326

3)ΦΕΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 320

4)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 270

5)ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 216

6)ΝΤΑΒΙΝΤΟΒΑ ΟΞΑΝΑ (ΞΕΝΙΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 209

7)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΑΝΘΗ (ΑΝΘΗ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 205

8)ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 202

9)ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΠΑΥΛΟΥ 162

10)ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 137

11)ΣΥΜΕΩΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΣΥΜΕΩΝ 135

12)ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΟΛΑΞΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 134

13)ΗΛΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 98

14)ΜΑΡΑΠΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97

15)ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 89

16)ΤΣΑΚΙΡΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83

17)ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72

18)ΧΕΒΙΑΣΒΙΛΙ ΜΑΡΙΑΜΙ του ΤΕΜΟΥΡ 63

19)ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60

20)ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59

21)ΜΠΟΡΜΠΟΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57

22)ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΗΛΙΑ 50

23)ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48

24)ΜΟΥΧΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΜ του ΜΕΡΑΜΠ 18

25)ΣΕΡΑΣΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ του ΙΛΙΑ 7

Ξηροποτάμου

26)ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΝΤΙΝΤΗΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 214

27)ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 173

28)ΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ 105

29)ΜΑΝΔΡΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81

30)ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 76

31)ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 69

32)ΖΕΜΑΔΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 64

33)ΠΙΠΙΛΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 59

34)ΠΟΥΛΑ ΚΥΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38

35)ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

36)ΠΙΝΔΩΝΗ ΔΑΦΝΗ (ΔΑΦΝΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 14

Χωριστής

37)ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΠΙΣ (ΕΛΠΙΔΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 229

38)ΚΟΥΜΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 173

39)ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 140

40)ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 106

41)ΤΟΣΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 65

42)ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΑΪΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 53

43)ΔΑΒΙΤΗΣ ΑΡΕΤΑΙΟΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 52

44)ΑΒΡΑΑΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

45)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 24

46)ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

47)ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΗΛΙΑ 18

Καλλιφύτου

48)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 114

49)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 51

50)ΠΑΡΜΑΞΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ 51

51)ΓΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 33

52)ΜΠΑΝΤΖΕΛΑΤΖΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Καλού Αγρού

53)ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 174

54)ΜΑΝΩΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 78

55)ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 28

56)ΜΠΟΔΟΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27

57)ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

58)ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 8

59)ΚΕΣΙΚΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 6

Κουδουνίων

60)ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 26

61)ΠΑΛΑΣΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22

62)ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 14

Μαυροβάτου

63)ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36

64)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 35

65)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

66)ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 7

67)ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6

Μικροχωρίου

68)ΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 77

69)ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73

70)ΤΣΟΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38

71)ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ 33

72)ΚΑΡΑΚΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 12

73)ΧΙΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 10

Μοναστηρακίου

74)ΚΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41

75)ΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

76)ΤΕΡΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 33

77)ΖΗΡΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 19

78)ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 15

79)ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 6

Μυλοποτάμου

80)ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95

81)ΛΙΣΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27

82)ΚΟΓΙΜΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ 23

83)ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 22

84)ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

Νικοτσάρας

85)ΤΖΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 113

86)ΤΣΙΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 55

87)ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

88)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 3

ΕΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΡΑΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

1)ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 765

2)ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 645

3)ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 592

4)ΚΑΨΗΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 584

5)ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 578

6)ΤΟΛΙΟΥ ΔΑΝΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 477

7)ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΠΑΓΟΥ 444

8)ΖΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 420

9)ΡΑΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 416

10)ΚΟΦΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΜΑΛΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 400

11)ΠΥΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 384

12)ΤΣΙΡΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 374

13)ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 353

14)ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 337

15)ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 328

16)ΚΑΝΕΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 315

17)ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 299

18)ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 285

19)ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 282

20)ΠΑΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 281

21)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 259

22)ΡΑΒΙΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ 246

23)ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 240

24)ΠΟΡΝΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 240

25)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 234

26)ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 232

27)ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 220

28)ΚΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 213

29)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 203

30)ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΒΡΑΑΜ 185

31)ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173

32)ΓΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 168

33)ΤΡΑΜΠΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 161

34)ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 157

35)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 155

36)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 154

37)ΔΗΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153

38)ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 146

39)ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 135

40)ΜΑΝΤΖΑΛΑΡΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135

41)ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 135

42)ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 134

43)ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 131

44)ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 126

45)ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΞΥΓΙΝΤΖΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 125

46)ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 119

47)ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 112

48)ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 109

49)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 109

50)ΤΣΙΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 105

51)ΚΟΥΠΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 99

52)ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97

53)ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97

54)ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 92

55)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 86

56)ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ 85

57)ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 84

58)ΣΙΔΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 71

59)ΠΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 69

60)ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67

61)ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ 58

62)ΣΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54

63)ΠΑΡΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52

64)ΣΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50

65)ΚΟΥΤΕΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48

66)ΜΕΣΣΙΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42

67)ΟΜΠΟΛΑΣΒΙΛΙ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42

68)ΚΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 31

69)ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 31

70)ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 30

71)ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24

72)ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΒΡΑΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 23

73)ΤΣΑΜΗ ΛΟΓΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 23

74)ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

75)ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 19

76)ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

77)ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

Εκλογική Περιφέρεια Σιδηρονέρου

78)ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 412

79)ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 124

80)ΚΟΣΣΥΦΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88

 Λιβαδερού

1)ΞΥΓΙΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 67

Μακρυπλαγίου

2)ΚΟΜΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29

Σιδηρονέρου

3)ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63

4)ΓΕΩΡΟΓΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 28

5)ΖΙΓΚΙΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14

Σκαλωτής

6)ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 88

7)ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 0

Δημοτική Κοινότητα Δράμας

1)ΜΑΣΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 323

2)ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 271

3)ΧΕΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 238

4)ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΑΒΒΑ 237

5)ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 224

6)ΚΩΦΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 198

7)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 172

8)ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 137

9)ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 113

10)ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΥΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113

11)ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΤΟΥΛΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 112

12)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84

13)ΘΕΜΕΛΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 81

14)ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77

15)ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

16)ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ 71

17)ΜΑΡΑΣΙΔΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 63

18)ΡΗΓΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61

19)ΤΣΑΝΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47

20)ΝΤΙΓΚΟΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ 46

21)ΣΟΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 42

22)ΧΙΝΤΑΣΕΛΙ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΤΑΡΙ 40

23)ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 36

24)ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

25)ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 33

26)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

27)ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21

Ξηροποτάμου

28)ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 216

29)ΠΑΤΣΙΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ 76

30)ΠΕΤΣΑΝΗ ΔΕΒΡΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 60

31)ΚΟΥΤΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48

32)ΓΑΝΩΤΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 43

33)ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 34

34)ΤΣΙΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 16

35)ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16

36)ΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10

Χωριστής

37)ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗ ΕΛΠΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 161

38)ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 155

39)ΚΟΒΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΩΫΣΗ 107

40)ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67

41)ΤΟΣΙΑΚΛΑΡ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65

42)ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 62

43)ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51

44)ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39

45)ΜΠΟΥΡΓΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 36

46)ΒΡΙΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 25

Καλλιφύτου

47)ΤΟΥΛΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 102

48)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 85

49)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41

50)ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

51)ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

Καλού Αγρού

52)ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 203

53)ΚΟΤΖΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 79

54)ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69

55)ΖΕΛΕΛΙΔΟΥ ΚΟΥΚΟΥΣΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13

Κουδουνίων

56)ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 280

57)ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57

58)ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ 37

59)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

60)ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΩΑΝΝΗ 27

61)ΣΑΡΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΡΟΒΕΡΤΟΥ 10

62)ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 7

Μαυροβάτου

63)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 155

64)ΚΑΝΕΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 137

65)ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΜΥΡΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 82

66)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 44

67)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 22

68)ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

69)ΒΟΥΝΟΤΡΑΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 13

70)ΠΑΛΛΑ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9

Μικροχωρίου

71)ΤΖΑΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 70

72)ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΙΩΑΝΝΗ 61

73)ΣΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 22

74)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 17

75)ΠΑΣΕΝΙΔΟΥ ΑΜΙΚΑ του ΑΒΡΑΑΜ 15

76)ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 13

Μοναστηρακίου

77)ΖΗΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 70

78)ΑΝΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 69

79)ΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40

80)ΚΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ 30

81)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

Μυλοποτάμου

82)ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90

83)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 55

84)ΓΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14

Νικοτσάρας

85)ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 47

86)ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 34

87)ΣΥΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 12

ΠΡΟΤΖΕΚΤ ΓΙΑ ΤΗ ΔΡΑΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

1)ΤΣΙΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 672

2)ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 541

3)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 509

4)ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 502

5)ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 438

6)ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 370

7)ΣΤΡΑΤΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 369

8)ΚΑΣΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 366

9)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΒΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 346

10)ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 340

11)ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 332

12)ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΡΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 322

13)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 302

14)ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 287

15)ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 283

16)ΒΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 277

17)ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 264

18)ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 250

19)ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 247

20)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 241

21)ΔΗΜΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 223

22)ΚΑΪΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 210

23)ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 203

24)ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201

25)ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186

26)ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185

27)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 184

28)ΤΣΑΚΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 179

29)ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 175

30)ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΕΥΗ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 159

31)ΗΣΑΪΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 153

32)ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 149

33)ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 146

34)ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 144

35)ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΛΕΙΤΟΣ (ΚΛΗΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141

36)ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 140

37)ΤΟΥΜΠΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΡΑΔΗ 133

38)ΓΡΟΥΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ 130

39)ΒΟΥΛΩΝΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128

40)ΚΡΟΥΣΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 126

41)ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ 123

42)ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 122

43)ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 121

44)ΠΟΥΤΟΥΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 116

45)ΠΑΖΑΡΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 115

46)ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 114

47)ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 111

48)ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 107

49)ΤΖΙΓΚΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 102

50)ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99

51)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 98

52)ΠΑΡΜΑΚΣΟΥΖ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΡΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 93

53)ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89

54)ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 87

55)ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86

56)ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85

57)ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 84

58)ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 80

59)ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 78

60)ΜΑΡΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 78

61)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 78

62)ΚΥΒΡΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71

63)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 70

64)ΝΕΔΗΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 70

65)ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΤΑΙΖΗ) του ΘΩΜΑ 67

66)ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64

67)ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60

68)ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59

69)ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 59

70)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 53

71)ΚΑΤΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48

72)ΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 45

73)ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 44

74)ΚΙΟΣΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 44

75)ΔΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 42

76)ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΟΣΜΑ 40

77)ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ 37

78)ΖΕΠΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 37

79)ΓΚΑΡΛΙΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 34

80)ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

81)ΣΚΛΗΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 30

82)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 29

83)ΓΙΩΡΓΑΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28

84)ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΤΟΛΙΟΥ 15

85)ΜΑΝΤΑΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14

Εκλογική Περιφέρεια Σιδηρονέρου

86)ΦΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 55

87)ΚΑΤΣΑΝΠΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48

Λιβαδερού

1)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

Μακρυπλαγίου

2)ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4

Σιδηρονέρου

3)ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 27

Σκαλωτής

4)ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 6

Δημοτική Κοινότητα Δράμας

1)ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 284

2)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ 281

3)ΓΚΟΥΔΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 179

4)ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 170

5)ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 140

6)ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138

7)ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΡΚΕΛΑ της ΓΡΗΓΟΡΙΑΣ 104

8)ΤΟΥΡΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101

9)ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 101

10)ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98

11)ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91

12)ΜΠΡΕΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 91

13)ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 85

14)ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 85

15)ΣΕΛΛΗΝΑ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78

16)ΜΑΝΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74

17)ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 72

18)ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 68

19)ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64

20)ΤΣΕΪΝΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 59

21)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 51

22)ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 51

23)ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 44

24)ΠΑΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 39

25)ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 34

26)ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΜΥΡΩΝΑ 26

27)ΣΤΡΑΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

28)ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19

Ξηροποτάμου

29)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 99

30)ΜΠΟΪΚΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59

31)ΔΕΒΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36

32)ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ 35

33)ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

Χωριστής

34)ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 73

35)ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43

36)ΜΠΑΡΟΥΞΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 36

37)ΓΑΪΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18

38)ΣΑΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 15

39)ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

Καλλιφύτου

40)ΑΝΝΑΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 160

41)ΝΤΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77

42)ΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 22

43)ΔΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

Καλού Αγρού

44)ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 89

45)ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 44

46)ΙΓΓΛΙΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΕΚΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39

Κουδουνίων

47)ΚΙΟΡΤΕΒΕΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79

48)ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 17

49)ΒΟΥΛΟΥΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 5

Μαυροβάτου

50)ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44

51)ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 28

52)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

53)ΜΠΟΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 8

54)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 3

Μικροχωρίου

55)ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18

56)ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17

57)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 9

58)ΤΑΠΑΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ 5

Μοναστηρακίου

59)ΣΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 70

60)ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 38

61)ΚΥΡΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30

62)ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 4

Μυλοποτάμου

63)ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30

64)ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24

65)ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0

Νικοτσάρας

66)ΤΣΙΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9

67)ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 7

68)ΦΕΪΜΟΓΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 2

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΡΑΜΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

1)ΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 85

2)ΒΟΖΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 63

3)ΜΠΟΥΡΜΑΛΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62

4)ΒΟΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59

5)ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ 55

6)ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 52

7)ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

8)ΑΥΓΗΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΛΗ) συζ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ 51

9)ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45

10)ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43

11)ΤΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40

12)ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 37

13)ΓΙΑΝΟΥΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 30

14)ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

15)ΤΟΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28

16)ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 27

17)ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26

18)ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ 25

19)ΛΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 24

20)ΤΣΑΜΠΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 23

21)ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22

22)ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 22

23)ΙΜΣΙΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΠΙΣΤΟΥ 20

24)ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 20

25)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

26)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

27)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17

28)ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 17

29)ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17

30)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 14

31)ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 14

32)ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 11

33)ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 11

34)ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

35)ΠΕΡΚΟΥΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 10

36)ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10

37)ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 8

38)ΤΣΙΒΕΛΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 8

39)ΜΑΝΤΖΑΝΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7

40)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 5

41)ΚΟΥΪΡΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 3

42)ΜΑΝΤΖΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

Εκλογική Ενότητα Σιδηρονέρου

43)ROCCIOLA VINCENZO (ENZO) του FRANCESCO 69

44)ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΟΔΥΣΣΕΑ 54

45)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 14

Λιβαδερού

1)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 7

Μακρυπλαγίου

2)ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΟΛΥΕΥΘΥΜΟΥ 3

Σιδηρονέρου

3)ΓΑΝΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 6

Δημοτική Κοινότητα Δράμας

1)ΦΑΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 34

2)ΚΟΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 28

3)ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 26

4)ΒΕΛΕΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23

5)ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4

Καλλιφύτου

6)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

7)ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2

8)ΤΣΙΤΣΙΟΛΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1

Κουδουνίων

9)ΚΟΥΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 2

10)ΒΟΖΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

11)ΚΑΡΤΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1

Μαυροβάτου

12)ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 2

13)ΛΥΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ 0

14)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΟΚΤΑΒΙΑΝΟΥ 0

Μικροχωρίου

15)ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4

16)ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

17)ΛΥΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 2

Μοναστηρακίου

18)ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

19)ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

20)ΠΑΠΑΡΑ ΔΡΟΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 2

ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΡΑΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

1)ΚΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΟΣΜΑ 128

2)ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 104

3)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 92

4)ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΒΡΑΑΜ 79

5)ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 79

6)ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

7)ΜΠΟΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 40

8)ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39

9)ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 39

10)ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 33

11)ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 28

12)ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 26

13)ΚΕΦΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

14)ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 21

15)ΖΑΒΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21

16)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20

17)ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 20

18)ΒΟΥΛΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19

19)ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18

20)ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18

21)ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 16

22)ΟΡΝΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16

23)ΔΡΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15

24)ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 15

25)ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14

26)ΣΤΟΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14

27)ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

28)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13

29)ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 12

30)ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ 12

31)ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 12

32)ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ 10

33)ΒΕΝΤΜΙΤΣ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΤΟΛΗ 10

34)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 7

35)ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ του ΑΝΕΣΤΗ 7

36)ΠΡΟΤΣΕΝΚΟ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 6

37)ΤΕΡΣΕΝΙΔΟΥ ΜΑΓΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 5

38)ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΕΣΤΗ 5

39)ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Εκλογική Περιφέρεια Σιδηρονέρου

40)ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 20

Λιβαδερού

1)ΤΙΚΟΓΛΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 1

Σκαλωτής

2)ΜΠΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 0

Ξηροποτάμου

1)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ του ΣΟΦΟΚΛΗ 9

2)ΚΙΟΣΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΩΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8

3)ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5

4)ΒΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5

5)ΖΥΡΝΟΒΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 3

Χωριστής

6)ΕΜΕΚΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 4

7)ΓΚΑΝΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4

8)ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2

9)ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1

10)ΚΑΡΔΑΡΑ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΔΡΕΑ 0

Καλλιφύτου

11)ΚΟΖΜΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 3

12)ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 3

13)ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΙΣΑΑΚ 2

14)ΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1

Καλού Αγρού

15)ΠΑΡΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0

16)ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 0

17)ΚΕΦΑΛΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0

Κουδουνίων

18)ΠΡΩΤΟΓΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

19)ΣΕΜΠΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

20)ΣΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1

Μικροχωρίου

21)ΧΑΡΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 0

22)ΖΑΛΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 0

23)ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 0

Μοναστηρακίου

24)ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5

25)ΜΕΡΕΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

26)ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1

Μυλοποτάμου

27)ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

28)ΣΚΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0

29)ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 0

Νικοτσάρας

30)ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ 2

31)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

32)ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 0

Διαβάστε όλο το άρθρο

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Πανδραμινή κινητοποίηση την Πέμπτη 30/11 στις 13:30 στην πύλη του Νοσοκομείου

Δημοσιεύθηκε

στις

Από

Επιτροπή Αγώνα για την προάσπιση του Νοσοκομείου Δράμας

Οι πολίτες, οι εργαζόμενοι του Νοσοκομείου, τα μέλη τοπικών συλλόγων, σωματείων και φορέων, ενώνουμε τις φωνές μας για την προάσπιση της ομαλής λειτουργίας του Νοσοκομείου της Δράμας.

Δίνουμε τα χέρια και σχηματίζουμε μια μεγάλη ανθρώπινη αλυσίδα γύρω από το νοσοκομείο. Στέλνουμε δυνατό και ξεκάθαρο μήνυμα προς όλες τις κατευθύνσεις ότι απαιτούμε ασφάλεια και αξιοπρέπεια στην περίθαλψη και ότι δεν θα επιτρέψουμε την υποβάθμιση των δημόσιων υπηρεσιών υγείας στο νομό.

Καλούμε σε Πανδραμινή κινητοποίηση την Πέμπτη 30/11 και ώρα 13:30 στην πύλη του Νοσοκομείου Δράμας.

Απαιτούμε ενίσχυση της Δημόσιας και Δωρεάν Υγείας παντού. Νοσοκομεία πλήρως στελεχωμένα, ικανά να καλύπτουν τις ανάγκες των πληθυσμών που εξυπηρετούν, με ανθρώπινες συνθήκες εργασίας και αξιοπρεπείς μισθούς για τους εργαζόμενους σε αυτά.

Σωματεία – Σύλλογοι – Φορείς :

  1.     Σωματείο Εργαζομένων ΓΝ Δράμας
  2.     Σύλλογος Νοσοκομειακών Γιατρών Δράμας
  3.      Σωματείο Νοσηλευτικού Προσωπικού Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης
  4.     Ιατρικός Σύλλογος Δράμας
  5.     Εμπορικός Σύλλογος Δράμας
  6.     ΝΤ ΑΔΕΔΥ Δράμας
  7.     Επιμελητήριο Δράμας
  8.     Δικηγορικός Σύλλογος Δράμας
  9.     Ο.Ε.Β.Ε Δράμας
  10.   Συνταξιούχοι ΙΚΑ Δράμας
  11.   Συνταξιούχοι Δημόσιου Δράμας
  12.   Συνταξιούχοι ΟΑΕΕ Δράμας
  13.   Σύλλογος Καρκινοπαθών Δράμας
  14.   Σωματείο Ιδιωτικών υπαλλήλων και εμποροϋπαλλήλων
  15.   Σύλλογος Δικαστικών Υπάλληλων Δράμας
  16.   Σύλλογος Δημοτικών Υπαλλήλων Νομού Δράμας
  17.   Ε.Λ.Μ.Ε Δράμας
  18.   Σ.Ε. ΕΦΚΑ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ “ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ”
  19.   Σύλλογος Εργαζομένων Περιφέρειας Δράμας
  20.   Σύλλογος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  21.    Σύλλογο Γυναικών Δράμας (ΟΓΕ)
  22.   Κέντρο Πολιτιστικής Ανάπτυξης Ανατολικής Μακεδονίας
  23.   Σωματείο Ταξί Δράμας  «Ο Άγιος Χριστόφορος»
  24.  Πολιτιστικός Σύλλογος Καλής Βρύσης
  25.   Πολιτιστικός Σύλλογος Μοναστηρακίου
  26.   Πολιτιστικός Σύλλογος  Ξηροποτάμου
  27.   Πολιτιστικός Σύλλογος Παγονερίου
  28.   Πολιτιστικός Σύλλογος Πετρούσας
  29.   Πολιτιστικός Σύλλογος “Μέγας Αλέξανδρος” Προσοτσάνης
  30.   Πολιτιστικός Σύλλογος Πύργων
  31.   Πολιτιστικός Σύλλογος Λιβαδερού και Δενδρακίων Δράμας

Διαβάστε όλο το άρθρο

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Αποχώρησε από το ΣΥΡΙΖΑ ο Χρήστος Καραγιαννίδης και 22 στελέχη από τη Δράμα

Δημοσιεύθηκε

στις

Από

Την αποχώρηση τους από τον ΣΥΡΙΖΑ ανακοίνωσαν 22 στελέχη του κόμματος στη Δράμα.

Μεταξύ τους και ο πρώην βουλευτής Δράμας Χρήστος Καραγιαννίδης και τα μέλη της Ν.Ε. Μάρθα Μαλέζογλου και  Απόστολος Πανίδης.

Το κείμενο αποχώρησης των μελών του ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ

Μια από τις πιο σημαντικές πολιτικές διαδρομές έφτασε στο τέλος  της. Όχι με δική μας ευθύνη, ούτε ως δική μας επιλογή.

Η πορεία του ΣΥΡΙΖΑ είναι συνυφασμένη στενά με τις ζωές μας και τις πολιτικές μας επιλογές κι αυτό κάνει πολύ δύσκολη την απόφαση αποχώρησης. Τα τελευταία είκοσι χρόνια μέσα από νίκες και ήττες δώσαμε έναν αγώνα πολλές φορές άνισο μα και τόσο συναρπαστικό.

Η συμβολή της ριζοσπαστικής αριστεράς στη σωτηρία του λαού από την κρίση και η έξοδος από τα μνημόνια είναι από τις σημαντικότερες παρακαταθήκες μας. Η υπεράσπιση κοινωνικών κατακτήσεων, ο διαρκής αγώνας για ένα καλύτερο αύριο είναι αυτά για τα οποία μπήκαμε σε αυτή την όμορφη προσπάθεια και αυτά που μας ωθούν να συνεχίσουμε από διαφορετική πλέον θέση.

 

Δυστυχώς η λανθασμένη πολιτική στρατηγική που χαράχτηκε από την ηγεσία το 2019 και επικυρώθηκε στο τελευταίο συνέδριο του 2022 οδήγησε τον ΣΥΡΙΖΑ σε οδυνηρές ήττες. Κυρίως όμως αυτή η στρατηγική μετέτρεψε μια συλλογική προσπάθεια σε ένα αρχηγικό κόμμα που σάρωσε οργανώσεις μελών και δημοκρατικές λειτουργίες.

 

Ο ΣΥΡΙΖΑ απομακρύνθηκε από τα κινήματα, έχασε την επαφή του με τον κόσμο του μόχθου, απεκδύθηκε τον κοινωνικό του ρόλο για την υπεράσπιση των από κάτω.

Όλα αυτά στο όνομα μια θολής ιδέας περί κυβερνησιμότητας και μιας διεύρυνσης από τα πάνω με ότι πιο πολιτικά φθαρμένο υπήρχε στην χώρα. Η ισχυρότερη απόδειξη για τη λαθεμένη στρατηγική είναι τα αποτελέσματα των δύο εκλογικών αναμετρήσεων του περασμένου Μαΐου και του Ιουνίου.

Σ’ αυτό το κλίμα ιδεολογικής και πολιτικής ρευστοποίησης ήρθε και η εξαρχής λάθος συνεδριακή απόφαση για εκλογή προέδρου από τον «λαό» για να δώσει τη χαριστική βολή και να ολοκληρώσει την πλήρη μετάλλαξη του ΣΥΡΙΖΑ.

Με την εκλογή του Στ. Κασσελάκη στην ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ και την επικράτηση μιας λαϊκίστικης ηγετικής ομάδας δεν έχουμε ούτε ριζοσπαστική αλλά ούτε και αριστερά. Έχουμε πλέον το κόμμα Κασελάκη που οδηγείται από μια ομάδα σκληρών λαϊκιστών στο όνομα μιας «πατριωτικής αριστεράς».

Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε πολλά επεισόδια που συνέβησαν σε αυτό το δίμηνο και μας πλήγωσαν αρκεί μόνο η αναφορά στην διχαστική και βαθιά προσβλητική ομιλία του Στ. Κασσελάκη στην τελευταία ΚΕ που έδειξε την πλήρη απουσία πολιτικής και κομματικής ενσυναίσθησης από μέρους του αλλά και από την ομάδα που τον καθοδηγεί. Η ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ έχει πλέον υιοθετήσει την αντιΣΥΡΙΖΑ προπαγάνδα κι επιτίθεται ακόμα και στο κυβερνητικό έργο της τετραετίας 2015-19 απαξιώνοντας με τις δηλώσεις τους  τον Α. Τσίπρα τον οποίο υποτίθεται πως σέβονται και τιμούν.

Ο ΣΥΡΙΖΑ δεν είναι πλέον το κόμμα μας γιατί μετακινείται με γοργούς ρυθμούς προς τα δεξιά όπως εξάλλου είχε δηλώσει και ο πρόεδρός του πως θέλει να τον οδηγήσει μερικούς μήνες πριν σε συνέντευξή του. Το όνειρό του είναι να γίνει ο ΣΥΡΙΖΑ σαν το Δημοκρατικό κόμμα των ΗΠΑ. Ένα κεντροδεξιό κόμμα χωρίς όργανα  και χωρίς συλλογικές αποφάσεις που θα υπάρχει ελέω ενός αρχηγού-θεού.

Όχι στο όνομά μας!

Υπό αυτές τις συνθήκες είμαστε αναγκασμένοι/ες να συνεχίσουμε τον αγώνα για τις ιδέες της ανανεωτικής, ριζοσπαστικής και οικολογικής αριστεράς από άλλα πολιτικά μετερίζια. Αφήνουμε με λύπη ένα κόμμα που μας τίμησε αλλά και το τιμήσαμε όλα αυτά τα χρόνια με όλες μας τις δυνάμεις.

Ο αγώνας συνεχίζεται…

  • Αγαθαγγέλλου Αναστασία
  • Αντώνογλου Πασχάλης
  • Αραμπίδης Διομήδης
  • Βάλλας Θάνος
  • Δεληγιαννίδου Νόπη
  • Ηλιάδης Ηλίας
  • Θεοχάρης Τάσος
  • Καραγιαννίδου Αθηνά
  • Καραγιαννίδης Χρήστος
  • Καρατζόγλου Κωνσταντινιά
  • Λιλίτσης Δημήτρης
  • Μαλέζογλου Μάρθα
  • Μωυσίδου Στέλλα
  • Πανίδης Απόστολος
  • Παπακωνσταντίνου Βάσω
  • Παπακωνσταντίνου Άννα
  • Ποτούρης Φώτης
  • Σταματιάδου Αικατερίνη
  • Σταματιάδου Μαρία
  • Σταματιάδου Ελένη
  • Σταματιάδης Δημήτρης
  • Τικοπούλου Κατερίνα

Διαβάστε όλο το άρθρο

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Δράμα: Εξιχνιάστηκε απάτη σε βάρος ηλικιωμένης. Συνελήφθησαν δύο αλλοδαποί

Δημοσιεύθηκε

στις

Από

Εξιχνιάσθηκε υπόθεση απάτης που διαπράχθηκε χθες το μεσημέρι σε βάρος ηλικιωμένης ημεδαπής, σε οικισμό της Δράμας.

Συνελήφθησαν δύο αλλοδαποί – μέλη συμμορίας, σε βάρος των οποίων σχηματίσθηκε δικογραφία για τα αδικήματα της σύστασης και συμμετοχής σε εγκληματική οργάνωση, της απάτης και περί όπλων. Η σχετική δικογραφία περιλαμβάνει και άγνωστους συνεργούς της που αναζητούνται.

Αναλυτικότερα, άγνωστος δράστης, προσποιούμενος τον ιατρό, επικοινώνησε τηλεφωνικά με την ανωτέρω ημεδαπή σε οικισμό της Δράμας και με το πρόσχημα ότι η κόρη της έχει τραυματισθεί και χρειάζεται άμεση πραγματοποίηση χειρουργικής επέμβασης, κατάφερε να την πείσει  να παραδώσει στους αλλοδαπούς συνεργούς του το χρηματικό ποσό των 2.500 ευρώ.

Έπειτα από καταγγελία του περιστατικού πραγματοποιήθηκε συντονισμένη αστυνομική επιχείρηση, κατά τη διάρκεια της οποίας εντοπίστηκαν οι δράστες να μεταβαίνουν με Ι.Χ.Ε αυτοκίνητο έξω από το σπίτι της παθούσας και να αποβιβάζεται ο ένας δράστης  παραλαμβάνοντας τα συμφωνηθέντα χρήματα τα οποία κατασχέθηκαν και αποδόθηκαν στην δικαιούχο τους, ενώ σημειώνεται ότι κατά σύλληψη του αντιστάθηκε σθεναρά.

Σε έρευνα που πραγματοποιήθηκε στο εσωτερικό του ανωτέρου οχήματος βρέθηκαν και κατασχέθηκαν ένα ρόπαλο, δύο πτυσσόμενοι σουγιάδες και μία μεταλλική σιδερογροθιά.

Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον κ. Εισαγγελέα Πρωτοδικών Δράμας, ενώ η αστυνομική έρευνα και η προανάκριση, συνεχίζονται από το Τμήμα Ασφάλειας Δράμας, για την ταυτοποίηση των συνεργών της και την εξακρίβωση της τυχόν συμμετοχής τους σε διάπραξη παρόμοιων αδικημάτων.

Διαβάστε όλο το άρθρο

Αναζήτηση στην Google

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 εβδομάδες πριν

Τραγωδία στη Δράμα: Πετάχτηκε στο δρόμο για να σώσει σκυλί και σκοτώθηκε όταν παρασύρθηκε από λεωφορείο ΚΤΕΛ

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ2 εβδομάδες πριν

Επίσημη έναρξη της 20ης επετειακής χρονιάς της Ονειρούπολης Δράμας

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 εβδομάδες πριν

Νέο Θανατηφόρο τροχαίο ατύχημα στη Δράμα. Νεκροί και οι δύο οδηγοί

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 εβδομάδες πριν

Εντυπωσιακό το μουσείο φωτογραφίας στο «Μαρμάρινο Σπίτι» στη Δράμα

Εκλογές 20193 εβδομάδες πριν

Παγκόσμια Ημέρα Οινοτουρισμού 2023

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ2 εβδομάδες πριν

Λύση στο ΕΣΥ μόνο με προκήρυξη των κενών οργανικών θέσεων και μισθοί του 2012

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 εβδομάδες πριν

Εμπορικός Σύλλογος Δράμας: Η βιωσιμότητα του νοσοκομείου μας αφορά όλους

ΑΘΛΗΤΙΚΑ4 εβδομάδες πριν

Τέλος ο προπονητής της Δόξας με γνώμονα το καλό της ομάδας

Εκπαιδευτικά7 ημέρες πριν

1ο ΕΠΑΛ Δράμας: Το μαθητικό πτυχίο επιχειρηματικότητας στην ΕΡΤ3

Εκπαιδευτικά2 εβδομάδες πριν

Βράβευση του 1ου ΕΠΑ.Λ. Δράμας με ΕΤΙΚΕΤΑ Σχολείου eTwinning 2023-2024

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 εβδομάδες πριν

Διακοπή νερού στη Δράμα την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου από τις 15:30 έως 20:30

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ1 εβδομάδα πριν

Η νέα συντονιστική επιτροπή του Project για τη Δράμα!

Εκπαιδευτικά4 εβδομάδες πριν

Απορρόφηση από το ΔΠΘ των τμημάτων της Δράμας που φεύγουν από το ΔΙΠΑΕ

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ4 εβδομάδες πριν

Ο “θάνατος του εμποράκου”

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ2 εβδομάδες πριν

Εμπορικός Σύλλογος Δράμας: Αιμοδοσίας την Τρίτη 14 Νοεμβρίου 8.30π.μ – 13μ.μ

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ1 ώρα πριν

Πανδραμινή κινητοποίηση την Πέμπτη 30/11 στις 13:30 στην πύλη του Νοσοκομείου

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ1 ημέρα πριν

Αποχώρησε από το ΣΥΡΙΖΑ ο Χρήστος Καραγιαννίδης και 22 στελέχη από τη Δράμα

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΝΕΑ1 ημέρα πριν

ΜΕΡΑ25: Επιτρέπουν το κυνήγι όλων των ζώων που απέμειναν στον καμένο Έβρο

Εκπαιδευτικά3 ημέρες πριν

Αν οι υποψήφιοι επιλέγουν το τμήμα Δασολογίας και από το 4ο πεδίο;

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ3 ημέρες πριν

Δράμα: Εξιχνιάστηκε απάτη σε βάρος ηλικιωμένης. Συνελήφθησαν δύο αλλοδαποί

ΑΘΛΗΤΙΚΑ3 ημέρες πριν

Μεταφέρονται οι αγώνες κυπέλλου από 29 Νοεμβρίου στις 6 Δεκεμβρίου

Πολιτιστικά4 ημέρες πριν

Η Δράμα συμμετέχει στην 1η Συνάντηση του Δικτύου Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιάς

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ5 ημέρες πριν

Οι αποχωρήσεις δεν λύνουν κάποιο πρόβλημα – Δεν ήταν αγεφύρωτο το χάσμα

ΑΘΛΗΤΙΚΑ6 ημέρες πριν

Τα Βαλδίρκεια 2023 την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ6 ημέρες πριν

Ανοιχτή η αγορά από τις 11 έως τις 3 την Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ7 ημέρες πριν

Εμπορικός Σύλλογος Δράμας: ΟΧΙ στα οριζόντια μέτρα, ΟΧΙ στον αφανισμό μας

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ7 ημέρες πριν

Εμπορικός Σύλλογος Δράμας: Το κλείσιμο των καταστημάτων είναι προαιρετικό

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ7 ημέρες πριν

Η Μαρία Μάλλη για την πρόταση “Ειδικού οικονομικού – φορολογικού καθεστώς στο νομό μας”

Εκπαιδευτικά7 ημέρες πριν

1ο ΕΠΑΛ Δράμας: Το μαθητικό πτυχίο επιχειρηματικότητας στην ΕΡΤ3

ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ1 εβδομάδα πριν

Η Αγωνιστική Συνεργασία Εμπόρων Δράμας καταγγέλλει τη Διοίκηση του Εμπορικού Συλλόγου

Βρείτε μας στο Facebook

Είμαστε στο Facebook και εδώ

Διαφημίσεις

top 30 ημερών